آهنگ رقص بهار از شهرداد روحانی و دانلود نت

شهرداد روحانی

شهرداد روحانی با نام اصلی شهداد روحانی زاده ششم خرداد ماه ۱۳۳۳ در استان گیلان از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت کلانشهر رشت است .

شهرداد روحانی موسیقیدان، آهنگساز، رهبر ارکستر ایرانی است. که در تابستان ۱۳۹۵ به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران انتخاب شد.

رضا روحانی پدر شهرداد روحانی و برادران او انوشیروان روحانی و اردشیر روحانی و شهریار روحانی از موسیقی‌دانان برجسته‌ی ایران می باشند .

شهرت شهرداد روحانی بیشتر به دلیل تنظیم و رهبری ارکستر کنسرت یانی است که به همراه ارکستر سلطنتی فیلارمونیک (Royal Philharmonic Orchestra) در فضای باز در پارتنون واقع در آتن پایتخت یونان انجام شد .

او رهبری چندین ارکستر سمفونیک مطرح را به عنوان رهبر مهمان برعهده داشته‌ است.

رقص بهار شهرداد روحانی

شهرداد روحانی از سن ۱۸ سالگی که اولین آهنگ خود یعنی قطعه برفراز آسمانها که با صدای ابی بر روی تیراژ پایانی فیلم برفراز آسمانها منتشر شد را ساخت، تاکنون نه تنها قطعات مختلفی را در سبک‌های متفاوت ساخته، بلکه جوایزی را نیز دریافت نموده‌ است.

لازم به گفتن است از مهمترین آثار شهرداد روحانی آلبوم بی کلام «نسیم بهاری» (Dance of Spring) است که از جمله آهنگ‌های شاخص آن، آهنگ‌های «رقص بهار و رقص عذرا» می‌باشد.

رقص بهار از شهرداد روحانی اثری است که طراوت، سرزندگی و حس و حال خوش بهار در آن موج می‌زند.

برای دانلود آهنگ رقص بهار از شهرداد روحانی و همچنین دانلود نت پیانو آهنگ رقص بهار شهرداد روحانی به همراه آکورد رقص بهار به برگه زیر مراجعه نمایید .

مسعود موجی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *